Ogłoszenia

1918 i 1920 PAMIĘTAMY

Ministerstwo Obrony Narodowej ogłasza otwarty konkurs ofert pod hasłem „1918 i 1920 PAMIĘTAMY”. To ogromna szansa na dofinansowanie dla organizacji pozarządowych, które chcą upamiętnić rocznice odzyskania Niepodległości i Bitwy Warszawskiej. Więcej informacji w załączniku.


81 ROCZNICA NAPAŚCI SOWIECKIEJ NA POLSKĘ

Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej okręg Zamość Oddział w Grabowcu, Wójt Gminy Grabowiec oraz Gminny Ośrodek Kultury w Grabowcu zapraszają na uroczystość poświęconą 81. Rocznicy Napaści Sowieckiej na Polskę.


KONWENT - REGIONALNA SIEC WSPÓŁPRACY

Zapraszamy organizacje pozarządowe (stowarzyszeńa,fundacje, KGW, OSP) i przedstawicieli samorządu terytorialnego z woj.
lubelskiego do udziału w Konwencie - Regionalna Sieć Współpracy Organizacji Pozarządowych z Samorządem Terytorialnym i Gali III  Sektora w ramach Lubelskiego Forum Inicjatyw Pozarządowych 2020 (LFIP 2020)AKCJA #sadziMY

18 września br. we wszystkich nadleśnictwach i regionalnych dyrekcjach Lasów Państwowych zostanie przeprowadzona akcja #sadziMY, której celem jest zaangażowanie społeczeństwa w aktywną działalność na rzecz polskiego leśnictwa i ochrony przyrody.ŚWIĘTO MIODU

Pszczelarze Ziemi Lubelskiej zapraszają na II Wojewódzkie Lubelskie Święto Miodu - 20 września 2020 roku. Rynek Starego Miasta w Lublinie. 


Projekt „Pod biało-czerwoną”

Projekt „Pod biało-czerwoną” zakłada sfinansowanie przez Rząd Rzeczypospolitej Polskiej zakupu masztów i flag w każdej z gmin w Polsce, której mieszkańcy dołączą do projektu. Inicjatywa zakupu masztu i flagi zależeć będzie od mieszkańców.