AKTUALNOŚCI

STRAŻAK ROKU 2019

Podczas obchodów Dnia Strażaka w Jawidzu w powiecie łęczyńskim zostały ogłoszone wyniki plebiscytu Kuriera Lubelskiego w kategoriach: Strażak roku, Jednostka OSP roku oraz Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza roku.

228. ROCZNICA UCHWALENIA KONSTYTUCJI

W tym roku po raz 228 obchodziliśmy rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja. O godzinie 10.00 w kościele parafialnym w Grabowcu została odprawiona Msza Święta

SPRZĄTANIE NA TERENIE GMINY

W dniu 8 kwietnia na posiedzeniu Zarządu Gminnego OSP RP w Grabowcu Prezes Zarządu wystąpił z inicjatywą sprzątania gminy z zanieczyszczeń w przydrożnych rowach

SPOTKANIE SAMORZĄDOWE

25 marca 2019 roku o godzinie 15:00 odbył się spotkanie samorządowe w siedzibie Starostwa Powiatowego. Ustalony został termin dożynek powiatowych

TRWAJĄ PRACE PRZY OCZYSZCZANIU ROWÓW

Trwają prace przy oczyszczeniu rowów przy drogach gminnych i powiatowych. Oczyszczono już drogę w stronę Tuczęp oraz Skierbieszowa.

DZIEŃ KOBIET

9 marca w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Grabowcu-Górze odbyło się „Spotkanie z okazji dnia kobiet”.

INFORMACJE

PUNKT NIEODPŁATNEJ POMOCY PRAWNEJ

Polska Fundacja Ośrodków Wspomagania Rozwoju Gospodarczego „OIC Poland" z siedzibą w Lublinie, w ramach zadania publicznego realizowanego w formie powierzenia zadania przez Zarząd Powiatu Zamojskiego

INFORMACJA

Informuję, że w dniach 6 – 24 maja 2019 r. będzie trwał uzupełniający nabór wniosków na odbiór wyrobów zawierających azbest, w ramach projektu pn. „System gospodarowania odpadami azbestowymi na terenie województwa lubelskiego”

POSTĘPOWANIE REKRUTACYJNE DO SW

Dyrektor Okręgowy Służby Więziennej w Lublinie ogłasza rozpoczęcie postępowania kwalifikacyjnego do służby w jednostkach penitencjarnych okręgu lubelskiego.

E-WNIOSEK

Rolniku, wyślij wniosek o dopłaty już teraz! Rolniku, wyślij wniosek o dopłaty już teraz! Skorzystaj sam z internetu lub przyjdź po pomoc do placówki ARiMR.

KOMUNIKAT

Prawidłowe stosowanie środków ochrony roślin - gwarancją bezpiecznej żywności! Ustawa z dnia 8 marca 2013 roku o środkach ochrony roślin nakłada obowiązek...

INTERNETOWE KONTO PACJENTA

Ministerstwo Zdrowia wraz z Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia w ramach projektu udostępniło w maju 2018 r. usługę dla obywateli - Internetowe Konto Pacjenta (IKP).

III ZAWODY W POWOŻENIU ZAPRZĘGAMI

Koło Gospodyń Wiejskich z Grabowca Góry, Gminny Ośrodek Kultury oraz Wójt Gminy Grabowiec zapraszają na "III zawody w powożeniu zaprzęgami konnymi w Grabowcu"

INFORMACJA DLA ROLNIKÓW

W przypadku ujawnienia sytuacji niszczenia dróg gminnych i poboczy dróg powiatowych, będą składane wnioski do organów ścigania o ukaranie sprawców w/w procederu.

Najnowsze zdjęcia