AKTUALNOŚCI

DOŻYNKI GMINNO-PARAFIALNE 2019

Święto Plonów w Grabowcu odbyło się 15 sierpnia 2019 r. Msza Święta Dziękczynna za zbiory została odprawiona w kościele parafialnym przez proboszcza Parafii Świętego Mikołaja

FESTIWAL TURYSTYCZNY W NIELISZU

Po raz drugi gmina Grabowiec wzięła udział w Festiwalu turystycznym w Nieliszu. Gminę reprezentowało KGW w Grabowcu Górze. 

IX PIELGRZYMKA DAWCÓW KRWI

Wszyscy krwiodawcy oraz osoby, które chciały podziękować modlitwą za darowaną im krew, mogli w niedzielę 21 lipca 2019 roku spotkać się w Parafii PW Św Anny w Tuczępach.

PIKNIK RODZINNY W DAŃCZYPOLU

Jubileuszowy, 10 piknik „U źródełka w Dańczypolu" odbył się 14 lipca 2019 r. Pogoda niestety, tym razem nie dopisała. Deszczowe chmury i przebłyski słońca towarzyszyły nam przez cały dzień. Na scenie, chociaż z pewnymi trudnościami odbywały się kolejne występy

XX ZAMOJSKIE DNI FOLKLORU

W dniu 14 lipca 2019 roku na placu przy Zespole Szkół Drzewnych i Ochrony Środowiska im. Jana Zamoyskiego w Zwierzyńcu rozstrzygnięto plebiscyt na „Supergospodynie”, którego organizatorem była Kronika Tygodnia.

INSTALACJE ODNAWIALNYCH ŹRÓDEŁ ENERGII

12 lipca 2019 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Grabowcu odbyło się spotkanie w sprawie składania wniosków na dofinansowanie do zakupu i montażu instalacji odnawialnych źródeł energii

INFORMACJE

PROGNOZA NIEBEZPIECZNYCH ZJAWISK METEOROLOGICZNYCH

W dzień i początkowo w nocy prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu do 15 mm oraz porywami wiatru do 75 km/h. Lokalnie opady gradu.

KOMUNIKAT

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa Oddział Terenowy w Lublinie informuje, że z dniem 1 sierpnia 2019 r. weszła w życie ustawa z dnia 13 czerwca 2019 r.

INFORMACJA

Osoby spełniające kryterium dochodowe prosimy o zgłaszanie się do GOPS w Grabowcu.

DYŻUR POSELSKI Z DR JAROSŁAWEM SACHAJKO

Zmiana terminu spotkania z Panem Posłem Jarosławem Sachajko

WYNIKI GŁOSOWANIA DO RADY POWIATOWEJ LUBELSKIEJ IZBY ROLNICZEJ W POWIECIE ZAMOJSKIM

Okręgowa Komisja Wyborcza nr 199 w Grabowcu podaje do publicznej wiadomości wyniki głosowania i wynik wyborów do Rady Powiatowej Izby Rolniczej w Powiecie Zamojskim.

PROJEKT „GraduatON”

Celem głównym Projektu jest zwiększenie zatrudnienia wśród osób z niepełnosprawnością posiadających wykształcenie wyższe i/lub będących na ostatnim roku studiów, poprzez zaplanowanie i wdrożenie indywidualnej ścieżki kariery oraz wprowadzenie ich na rynek pracy.

ZAGROŻENIE ASF

Celem niniejszej akcji informacyjnej jest wsparcie działań zmierzających do eliminacji wirusa, poprzez usuwanie ze środowiska  martwych dzików, potencjalnie zakażonych ASF.

PODZIĘKOWANIE

Zwracam się do Pana Wójta jako autorka i kurator wystawy historycznej pt. "Dzieci Zamojszczyzny: historie prawdziwe", którą opracowałam dla Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

Najnowsze zdjęcia